| Invoertype | Digitale en analoge ingangen |
|---|---|
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |
| Voeding | 24V gelijkstroom of 120/230V wisselstroom |
| DisplayInterface | Optionele LCD- of LED-indicatoren |
| Uitvoertype | Relais, transistor, analoge uitgang |
|---|---|
| Uitgangstype | Relais |
| Mededeling | RS485/Modbus RTU Beschermingsniveau: IP20 |
| Overbelastbaarheid | 150% nominale stroom gedurende 1 minuut |
| Start koppel | Tot 150% bij 0,5 Hz (VFD) |
| Onderdeelnr | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
|---|---|
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Reactietijd | Minder dan 1 ms |
| Voeding | 24 V gelijkstroom, 110 V wisselstroom, 220 V wisselstroom |
| Mpu-punten | 12 (8DI + 4DO) |
| Ingangsfrequentie | 50/60 HZ |
|---|---|
| Weergavetype | LCD of LED |
| Versnelling/vertragingstijd | 0,1 tot 6000 seconden |
| Overbelastingscapaciteit | 150% gedurende 1 minuut |
| Uitgangsfrequentie | 0-400 Hz |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| energieverbruik | 5 W |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Afmetingen | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| Netwerkinterface | 10/100/1000 Mbps Ethernet-poorten |
|---|---|
| Productnaam | Automatisering van industriële besturing |
| Installatietype | Paneelmontage / DIN-railmontage |
| Garantieperiode | 1 tot 3 jaar |
| Montagetype | DIN-rail / paneelmontage |
| Zwakke stoptijd | 0,1 tot 60 seconden |
|---|---|
| IP-classificatie | IP30 tot IP67 |
| Ingangsfrequentie | 50/60 HZ |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
| Uitzetbaarheid | Modulair met uitbreidingsmodules |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Weergavetype | LCD- of LED-indicatoren |
| Voeding | 24V DC of 110/220V AC |
| Ethernet -poorten | 8 tot 24 poorten |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 5% tot 95% niet-condenserend |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |