| Voltaj sınıfı (V) | Üç fazlı AC 380 V - 480 V |
|---|---|
| Güç (kW) | 37 |
| Giriş akımı (A) | 90 |
| Çıkış akımı (A) | 75 |
| Boyutlar (mm) | 100 (G) x 400 (Y) x 305 (D) |
| İki/Dört kadranlı AC sürücü | İki kadranlı |
| Hız kararlılığı doğruluğu | V/f: ±1.0% SVC: ±0.5% FVC: ±0.02% |
| Tork kontrol doğruluğu | SVC: ±5% (10 Hz üzeri) FVC: ±3% |
| Kalkış torku | SVC: 0.25 Hz/150% FVC: 0 Hz/180% |
| Aşırı yük kapasitesi | Nominal yükün %115'inde 1 saat; nominal yükün %150'sinde 1 dakika; nominal yükün %178'inde 2 saniye |
| Taşıyıcı frekansı | V/f: 0.8 kHz - 12 kHz; SVC, FVC: 2 kHz - 12 kHz; Taşıyıcı frekansı, soğutucu sıcaklığına göre otomatik olarak ayarlanır. |