| Uyumluluk standartları | IEC 61131-3, CE, UL |
|---|---|
| Güvenlik standartları | IEC 61508, ISO 13849 |
| Kurulum türü | Panel Montajı / DIN Ray Montajı |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Montaj tipi | DIN rayı, panel montajı |
| Uyumluluk standartları | IEC 61131-3, CE, UL |
|---|---|
| Güvenlik standartları | IEC 61508, ISO 13849 |
| Kurulum türü | Panel Montajı / DIN Ray Montajı |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Montaj tipi | DIN rayı, panel montajı |
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
|---|---|
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Uygulama endüstrisi | İmalat, Proses Kontrol, Robotik |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
|---|---|
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Uygulama endüstrisi | İmalat, Proses Kontrol, Robotik |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Uyumluluk standartları | CE, UL, ROHS |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Uyumluluk standartları | CE, UL, ROHS |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Başvuru | Üretim ve Proses Kontrolü |
| Bağlantı | Wi-Fi, Ethernet, RS-485 |
| Uyumluluk standartları | CE, UL, ROHS |
| UserInterface | HMI (İnsan Makine Arayüzü), Dokunmatik Ekran |
|---|---|
| Çıkış türleri | Dijital Çıkış, Analog Çıkış |
| Ortam Sıcaklığı | -35°C ila 55°C |
| Güvenlik çıkışları | 3 N/A, 1 N/K |
| Güvenlik özellikleri | Acil durdurma, aşırı yük koruması |
| Montaj | DIN Ray veya Panel Montajı |
|---|---|
| Güç kaynağı | 24V DC / 110-240V AC |
| Çıkış Türü | Röle |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
| İletişim protokolü | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |