| Inputtype | Digital Input, Analog Input |
|---|---|
| Dimensions | Varies By Model |
| Power Supply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Inputvoltagerange | 100-240V AC |
| Operatingvoltage | Up To 36 KV |
| Inputtype | Digital Input, Analog Input |
|---|---|
| Dimensions | Varies By Model |
| Power Supply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Inputvoltagerange | 100-240V AC |
| Operatingvoltage | Up To 36 KV |
| Inputtype | Digital Input, Analog Input |
|---|---|
| Dimensions | Varies By Model |
| Power Supply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Inputvoltagerange | 100-240V AC |
| Operatingvoltage | Up To 36 KV |
| Inputvoltage | 24V DC |
|---|---|
| Outputvoltage | 24V DC |
| Mounting Type | DIN Rail / Panel Mount |
| Category | Automation |
| Softwarecompatibility | Supports SCADA And HMI Software |
| Inputvoltage | 24V DC |
|---|---|
| Outputvoltage | 24V DC |
| Mounting Type | DIN Rail / Panel Mount |
| Category | Automation |
| Softwarecompatibility | Supports SCADA And HMI Software |
| Inputvoltage | 24V DC |
|---|---|
| Outputvoltage | 24V DC |
| Mounting Type | DIN Rail / Panel Mount |
| Category | Automation |
| Softwarecompatibility | Supports SCADA And HMI Software |
| Inputvoltage | 24V DC |
|---|---|
| Outputvoltage | 24V DC |
| Mounting Type | DIN Rail / Panel Mount |
| Category | Automation |
| Softwarecompatibility | Supports SCADA And HMI Software |
| Inputtype | Digital Input, Analog Input |
|---|---|
| Dimensions | Varies By Model |
| Power Supply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Inputvoltagerange | 100-240V AC |
| Operatingvoltage | Up To 36 KV |
| Inputtype | Digital Input, Analog Input |
|---|---|
| Dimensions | Varies By Model |
| Power Supply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Inputvoltagerange | 100-240V AC |
| Operatingvoltage | Up To 36 KV |
| Inputtype | Digital Input, Analog Input |
|---|---|
| Dimensions | Varies By Model |
| Power Supply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Inputvoltagerange | 100-240V AC |
| Operatingvoltage | Up To 36 KV |