| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Compliancestandards | IEC 61131-3, CE, UL |
|---|---|
| Safetystandards | IEC 61508, ISO 13849 |
| Installationtype | Panel Mount / DIN Rail Mount |
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
| Mountingtype | DIN Rail, Panel Mount |
| Compliancestandards | IEC 61131-3, CE, UL |
|---|---|
| Safetystandards | IEC 61508, ISO 13849 |
| Installationtype | Panel Mount / DIN Rail Mount |
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
| Mountingtype | DIN Rail, Panel Mount |
| Compliancestandards | IEC 61131-3, CE, UL |
|---|---|
| Safetystandards | IEC 61508, ISO 13849 |
| Installationtype | Panel Mount / DIN Rail Mount |
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
| Mountingtype | DIN Rail, Panel Mount |
| Compliancestandards | IEC 61131-3, CE, UL |
|---|---|
| Safetystandards | IEC 61508, ISO 13849 |
| Installationtype | Panel Mount / DIN Rail Mount |
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
| Mountingtype | DIN Rail, Panel Mount |
| Compliancestandards | IEC 61131-3, CE, UL |
|---|---|
| Safetystandards | IEC 61508, ISO 13849 |
| Installationtype | Panel Mount / DIN Rail Mount |
| Warrantyperiod | 1 To 3 Years |
| Mountingtype | DIN Rail, Panel Mount |
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
|---|---|
| Softwarecompatibility | Supports SCADA And HMI Software |
| Applicationindustry | Manufacturing, Process Control, Robotics |
| Power Supply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Actual Value | Negotiabled Price |