| Boyutlar | Modele göre değişir, genellikle 100x75x50 mm |
|---|---|
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| kategori | otomasyon ekipmanları |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| İletişim protokolü | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Yanıt Zamanı | milisaniye |
| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog |
| Güç kaynağı | 24V DC, 110V AC, 220V AC |
| Montaj | DIN Ray veya Panel Montajı |
|---|---|
| Güç kaynağı | 24V DC / 110-240V AC |
| Çıkış Türü | Röle |
| Yanıt Zamanı | 1 ms'den az |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
|---|---|
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Uygulama endüstrisi | İmalat, Proses Kontrol, Robotik |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Çözünürlük | 800 x 480 piksel |
|---|---|
| Depolama sıcaklık aralığı | -30 ° C ila 70 ° C |
| Ürün adı | İnsan-Makine Arayüzü (HMI) |
| Hafıza | 128 MB RAM, 256 MB Flaş |
| Montaj tipi | Panel montajı |
| Ürün No | EJA530A-EAS4N-00DNFU1 |
|---|---|
| Ödeme | TT |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 80°C |
| Ürün adı | Servo Motorlu |
| Aşırı Yük Kapasitesi | Güçlü |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
|---|---|
| Montaj Tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| Entegrasyon yeteneği | SCADA, HMI, MES Sistemleri |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
|---|---|
| Montaj Tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| Entegrasyon yeteneği | SCADA, HMI, MES Sistemleri |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
|---|---|
| Montaj Tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| Entegrasyon yeteneği | SCADA, HMI, MES Sistemleri |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
|---|---|
| Montaj Tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| Entegrasyon yeteneği | SCADA, HMI, MES Sistemleri |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |