| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Montaj Tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| kategori | Otomasyon |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Montaj Tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| kategori | Otomasyon |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Frekans Aralığı | 0-400Hz |
|---|---|
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
| Çıkış voltajı | 0-480V AC |
| Giriş Gerilimi | 200-480V AC |
| Başlangıç torku | 0,5 Hz'de %150'ye kadar |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| Ağırlık | Yaklaşık. 0,5 ila 1,5 kg |
|---|---|
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Boyutlar | Modele göre değişir |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Montaj Tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| kategori | Otomasyon |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Giriş Gerilimi | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
| Montaj Tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| kategori | Otomasyon |
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Güç Değeri | 0,5 KW'tan 500 KW'a |
|---|---|
| Muhafaza derecesi | IP20'den IP54'e |
| Ekran Tipi | LCD veya LED |
| Montaj Tipi | Duvara monte veya Panele monte |
| Harmonik Azaltma | Dahili DC bobini veya harici filtre seçenekleri |