Model: CS710-4T7.5GB 7.5KW
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | HuiChuan INOVANCE |
| Moc znamionowa | 0,75 kW |
| Poziom napięcia | Trójfazowe 380V (kompatybilne z siecią 400V, obsługuje szeroki zakres wejściowy 380~480Vac) |
| Pozycjonowanie serii | Specjalistyczny falownik o wysokiej wydajności do urządzeń dźwigowych |
| Znamionowy prąd wyjściowy | 2,1 A |
| Moc silnika | 0,75 kW (trójfazowy silnik asynchroniczny) |
| Tryb sterowania | Wysokowydajne sterowanie wektorowe silnika asynchronicznego (do wyboru pętla otwarta / zamknięta) |
| Zakres częstotliwości wyjściowej | 0~500 Hz (często stosowane w warunkach podnoszenia 0~60Hz) |
| Zasilanie wejściowe | Trójfazowe 380~480Vac, 50/60Hz |
Typowe zastosowania: Małe żurawie, podnośniki, wciągniki elektryczne, windy, mechanizmy obrotowe i inne urządzenia sterujące napędem urządzeń dźwigowych.
Konstrukcja ochronna: Poziom ochrony IP20, obsługa montażu naściennego, odpowiedni do środowiska warsztatów przemysłowych; wbudowane zabezpieczenia przed przetężeniem, przepięciem, przeciążeniem, przegrzaniem i inne.
Wygodna obsługa: Obsługa paneli LCD w języku chińskim i angielskim, parametry ustawiane na poziomach podstawowym / pośrednim / zaawansowanym, niski próg debugowania.