| زبان برنامه نویسی | منطق نردبان، بلوک تابع، متن ساختاریافته |
|---|---|
| نوع ورودی | دیجیتال و آنالوگ |
| روش خروجی | رله |
| ظرفیت حافظه | معمولاً 16 کیلوبایت تا 1 مگابایت |
| ExpansionCapability | توسعه مدولار پشتیبانی می شود |
| نصب_نوع | ریل DIN |
|---|---|
| قسمت شماره | mvi56e-mcm |
| محدوده دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| ویژگی های ایمنی | تایمر نگهبان، تشخیص عیب |
| نوع نمایشگر | نشانگرهای LCD یا LED |
| روش خروجی | رله |
|---|---|
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| نوع پردازنده | مبتنی بر ریزپردازنده |
| ارزش واقعی | قیمت توافقی |
| زمان پاسخ | کمتر از 10 میلی ثانیه |
| نقطه | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| مواد | محفظه پلاستیکی و فلزی درجه صنعتی |
| پروتکل ارتباطی | Modbus، Ethernet/IP، Profibus |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| روش خروجی | رله |
|---|---|
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| نوع پردازنده | مبتنی بر ریزپردازنده |
| ارزش واقعی | قیمت توافقی |
| زمان پاسخ | کمتر از 10 میلی ثانیه |
| روش خروجی | رله |
|---|---|
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| نوع پردازنده | مبتنی بر ریزپردازنده |
| ارزش واقعی | قیمت توافقی |
| زمان پاسخ | کمتر از 10 میلی ثانیه |
| روش خروجی | رله |
|---|---|
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| نوع پردازنده | مبتنی بر ریزپردازنده |
| ارزش واقعی | قیمت توافقی |
| زمان پاسخ | کمتر از 10 میلی ثانیه |
| ویژگی های ایمنی | توقف اضطراری، حفاظت از اضافه بار |
|---|---|
| پروتکل های ارتباطی | Modbus، Profibus، Ethernet/IP، OPC UA |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| انواع ورودی | ورودی دیجیتال، ورودی آنالوگ |
| پروتکل ارتباطی | Modbus، Ethernet/IP، Profibus |
| قابلیت یکپارچه سازی | سازگار با سیستم های MES، ERP |
|---|---|
| رتبه بندی IP | IP30 تا IP67 |
| ولتاژ خروجی | 0-480 ولت متناوب |
| محافظت کردن | IP65، IP67، IP68 |
| اعوجاج هارمونیک | <5 ٪ |
| وزن | تقریبا 0.5 تا 1.5 کیلوگرم |
|---|---|
| منبع تغذیه | 24 ولت DC / 110 ولت AC / 220 ولت AC |
| ابعاد | بر اساس مدل متفاوت است |
| مواد | پلاستیک و فلز درجه صنعتی |
| ولتاژ خروجی | 24 ولت DC |