| Spanningsklasse (V) | Driefasige AC 380 V tot 480 V |
|---|---|
| Vermogen (kW) | 37 |
| Ingangsstroom (A) | 90 |
| Uitgangsstroom (A) | 75 |
| Afmetingen (mm) | 100 (B) x 400 (H) x 305 (D) |
| Twee/Vier-kwadrant AC-aandrijving | Twee-kwadrant |
| Snelheidsstabiliteit nauwkeurigheid | V/f: ±1,0% SVC: ±0,5% FVC: ±0,02% |
| Koppelregeling nauwkeurigheid | SVC: ±5% (boven 10 Hz) FVC: ±3% |
| Opstartkoppel | SVC: 0,25 Hz/150% FVC: 0 Hz/180% |
| Overbelastingscapaciteit | 1 uur bij 115% van de nominale belasting; 1 minuut bij 150% van de nominale belasting; 2 seconden bij 178% van de nominale belasting |
| Draaggolffrequentie | V/f: 0,8 kHz tot 12 kHz; SVC, FVC: 2 kHz tot 12 kHz; De draaggolffrequentie wordt automatisch aangepast aan de temperatuur van het koellichaam. |