| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
| Montagetype | Op voet gemonteerd, op flens gemonteerd |
| Uitgangstype | Relais |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Controletype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
|---|---|
| Garantie | 1-3 jaar fabrieksgarantie |
| Montagetype | DIN-rail / paneelmontage |
| Reactietijd | Minder dan 1 ms |
| Montage | DIN-rail / paneelmontage |