| Mounting Type | DIN Rail, Wall Mount |
|---|---|
| Application | Oil And Gas Factory |
| Color | Normal |
| Operatingvoltage | Up To 36 KV |
| Managementinterface | Web GUI, SNMP, CLI |
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
|---|---|
| Softwarecompatibility | Supports SCADA And HMI Software |
| Applicationindustry | Manufacturing, Process Control, Robotics |
| Power Supply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
|---|---|
| Softwarecompatibility | Supports SCADA And HMI Software |
| Applicationindustry | Manufacturing, Process Control, Robotics |
| Power Supply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Weight | Approx. 0.5 To 1.5 Kg |
|---|---|
| Powersupply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Dimensions | Varies By Model |
| Material | Industrial Grade Plastic And Metal |
| Outputvoltage | 24V DC |
| Weight | Approx. 0.5 To 1.5 Kg |
|---|---|
| Powersupply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Dimensions | Varies By Model |
| Material | Industrial Grade Plastic And Metal |
| Outputvoltage | 24V DC |
| Weight | Approx. 0.5 To 1.5 Kg |
|---|---|
| Powersupply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Dimensions | Varies By Model |
| Material | Industrial Grade Plastic And Metal |
| Outputvoltage | 24V DC |
| Weight | Approx. 0.5 To 1.5 Kg |
|---|---|
| Powersupply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Dimensions | Varies By Model |
| Material | Industrial Grade Plastic And Metal |
| Outputvoltage | 24V DC |
| Weight | Approx. 0.5 To 1.5 Kg |
|---|---|
| Powersupply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Dimensions | Varies By Model |
| Material | Industrial Grade Plastic And Metal |
| Outputvoltage | 24V DC |
| Weight | Approx. 0.5 To 1.5 Kg |
|---|---|
| Powersupply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Dimensions | Varies By Model |
| Material | Industrial Grade Plastic And Metal |
| Outputvoltage | 24V DC |
| Actual Price | Based On Offer |
|---|---|
| Point | 14 (8DI+6DO) |
| Responsetime | Less Than 10 Ms |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
| Weight | Varies By Model |