| Waga | Około. 0,5 do 1,5kg |
|---|---|
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu |
| Tworzywo | Plastik i metal klasy przemysłowej |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
| Waga | Około. 0,5 do 1,5kg |
|---|---|
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu |
| Tworzywo | Plastik i metal klasy przemysłowej |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
| Waga | Około. 0,5 do 1,5kg |
|---|---|
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Wymiary | Różni się w zależności od modelu |
| Tworzywo | Plastik i metal klasy przemysłowej |
| Napięcie wyjściowe | 24 V prądu stałego |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
|---|---|
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Przemysł aplikacyjny | Produkcja, Sterowanie procesami, Robotyka |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Zakres napięcia wejściowego | 100-240 V AC |
|---|---|
| Montowanie | Montaż na szynie DIN lub panelu |
| Kategoria | Systemy automatyki i sterowania |
| Aplikacja | Kontrola produkcji i procesu |
| Model | S7-1200 |
| Rodzaj mocowania | Montaż na szynie DIN/panelu |
|---|---|
| Standardy zgodności | IEC 61131, ISO 9001 |
| Funkcje bezpieczeństwa | Zatrzymanie awaryjne, zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| Standardy bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Typ kontroli | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Zakres wilgotności | 5% do 95% bez kondensacji |
|---|---|
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Kategoria | Automatyzacja |
| Funkcje bezpieczeństwa | Zatrzymanie awaryjne, zabezpieczenie przed przeciążeniem |