| نکته ها | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| برق_مصرف | 5 وات |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| ابعاد | 90 میلیمتر × 100 میلیمتر در 75 میلیمتر |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| نکته ها | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| برق_مصرف | 5 وات |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| ابعاد | 90 میلیمتر × 100 میلیمتر در 75 میلیمتر |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| نکته ها | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| برق_مصرف | 5 وات |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| ابعاد | 90 میلیمتر × 100 میلیمتر در 75 میلیمتر |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| نکته ها | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| برق_مصرف | 5 وات |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| ابعاد | 90 میلیمتر × 100 میلیمتر در 75 میلیمتر |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| زمان تحویل | 5-7 روز |
|---|---|
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 10000 قطعه |
| نام تجاری | Schneider |
| گواهی | Brand new original |
| محافظت کردن | IP65 |
|---|---|
| نوع نصب | پانل / نصب سطحی |
| جنس بدنه | آلومینیوم/پلاستیک دایکاست |
| گودال | حدود 22 گرم |
| نصب و راه اندازی | فلاش / غیر فلاش |
| زمان تحویل | 5-7 روز |
|---|---|
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 10000 عدد |
| محل منبع | چین |
| نام تجاری | Schneider |
| تعداد_نقاط_I/O_Points | 128 |
|---|---|
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| نصب_نوع | ریل DIN |
| روش خروجی | ترانزیستور |
| نقاط خروجی | 24DO |
| نکته ها | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| قیمت واقعی | بر اساس پیشنهاد |
| رنگ | عادی |
| نوع خروجی | رله |
| ولتاژ ورودی | 24 ولت DC |
| روش ورودی | دکمه ها را لمس کنید |
|---|---|
| ابعاد | 190mm x 140mm x 40mm |
| ظرفیت حافظه | 128 مگابایت فلش |
| نام محصول | رابط انسان و ماشین (HMI) |
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 70 درجه سانتی گراد |