| Startingmethod | Direct On Line (DOL), Star-Delta |
|---|---|
| Powerconsumption | Less Than 10W |
| Dutycycle | Continuous (S1) |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Control Type | Programmable Logic Controller (PLC) |
| Mountingtype | Foot-mounted, Flange-mounted |
| Output Typt | Relay |
| Numberofoutputchannels | 16 |