| وضعیت | اصلی جدید با مهر و موم شده |
|---|---|
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| قیمت واقعی | مذاکره شده |
| نقاط Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| CPU_Speed | 100 مگاهرتز |
| نکته ها | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| تولید کننده | زیمنس |
| روش خروجی | رله |
| نوع ولتاژ منبع تغذیه | AC |
| وضعیت | اصلی جدید با مهر و موم شده |
| نکته ها | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| برق_مصرف | 5 وات |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| ابعاد | 90 میلیمتر × 100 میلیمتر در 75 میلیمتر |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| پروتکل ارتباطی | Modbus، Ethernet/IP، Profibus |
|---|---|
| ویژگی های ایمنی | توقف اضطراری، حفاظت از اضافه بار |
| نوع خروجی | خروجی های دیجیتال و آنالوگ |
| نوع نصب | DIN Rail / Mount Panel |
| محدوده دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| نوع خروجی | خروجی های دیجیتال و آنالوگ |
|---|---|
| تایپ کنید | سیستم اتوماسیون |
| ویژگی های ایمنی | توقف اضطراری، حفاظت از اضافه بار |
| دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| پروتکل ارتباطی | Modbus، Ethernet/IP، Profibus |
| منبع تغذیه | 24 ولت DC، 110 ولت متناوب، 220 ولت متناوب |
|---|---|
| نوع نصب | ریل DIN، پایه پنل |
| نوع کنترل | کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی (PLC)، سیستم کنترل توزیع شده (DCS)، SCADA |
| نوع خروجی | خروجی دیجیتال، خروجی آنالوگ |
| نام محصول | اتوماسیون کنترل صنعتی |
| نوع کنترل | کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) |
|---|---|
| نام محصول | اتوماسیون کنترل صنعتی |
| زمان پاسخ | کمتر از 1 میلی ثانیه |
| وزن | 500 گرم |
| دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| ابعاد | بسته به مدل متفاوت است، معمولاً 100mm x 75mm x 50mm |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| برنامه | کنترل فرآیند تولید |
| منبع تغذیه | 24 ولت DC / 110 ولت AC / 220 ولت AC |
| استانداردهای ایمنی | Ce ، Ul ، Rohs سازگار |
| ابعاد | بر اساس مدل متفاوت است |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| استانداردهای ایمنی | IEC 61508، ISO 13849 |
| زمان پاسخ | 1 میلی ثانیه تا 10 میلی ثانیه |
| نوع کنترل | کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) |
| ابعاد | بر اساس مدل متفاوت است |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| استانداردهای ایمنی | IEC 61508، ISO 13849 |
| زمان پاسخ | 1 میلی ثانیه تا 10 میلی ثانیه |
| نوع کنترل | کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) |